Přidat k oblíbeným info@ecostav.cz   mobil: (420)  774 407 092     Středa, 2. listopadu 2016        

Dřevostavby


Systém ECO nabízí dvě základní konstrukční varianty řešení:

 

1. Systém dřevostavby s využitím prefabrikovaných otevřených dřevěných panelů. Zateplení minerální izolací. Vnitřní stěny provedeny systémem Knauf. a vnější stěny s termofasádou standardně 60mm. Výhodou systému je rychlá výstavba a nadstandardní tepelně-izolační vlastnosti.

 UPRAVIT

Základem konstrukce jsou dřevěné panely kotvené přes izolační vrstvu k betonové základové desce. panely se vyrábí max. do délky 5m z důvodu optimální manipulace a jsou tvořeny sloupkovým systémem o průřezu sloupku 50x120mm v kombinaci s OSB deskou zajišťující aretaci sloupků, vč. fixace příčného pnutí. Tyto nosné panely jsou orientovány deskou OSB k vnější straně stavby. Z vnější strany je na desku OSB provedena tepelná izolace o síle 50-100mm a tato je opatřena strukturovanou omítkou. Z vnitřní strany je panel vyplněn minerální izolací o tl. 120mm, parotěsnou folií, systémovou konstrukcí a deskami systému Knauf (GKB, GKF)nebo Fermacell. Svislé i vodorovné konstrukce vč. krovů se po dodání a kompletaci do hrubé stavby dostrojují všemi komponenty (izolace, parotěsná folie, SDK, fasáda) přímo na stavbě a to z důvodu 100%-ní kontroly systému i ze strany klienta.

 

Uzavřené panely s izolací, rozvody a finální venkovní i vnitřní úpravou jsou sice z hlediska rychlosti výstavby výhodnější, ale možnost poškození vlivem přepravy, např. sesednutí vnitřní izolace a tím vzniklý tepelný most, se nedá bez destrukce panelu zkontrolovat a může seč projevit až po delší době vlivem kondenzace par třeba plísní.

 

Vlastní konstrukční systém umožňuje výstavbu jakéhokoli RD dle požadavků klienta, lze však optimálně měnit charakteristiku domu co do tepelně-izolačních vlastností v závislosti na oblasti, kde se stavba nachází, nebo užitných vlastností např. zvýšená zvuková izolace některých místností, kombinace různých topných systémů, instalace rekuperačních větracích systémů, atd.   Dřevostavba

 

  2. Difuzné otevřený systém DIFFUWALL.    

    UPRAVIT

Administrace
© copyright 2009 | www.frkal.com/ Frkal.com | all rights reserved